Service

Alexander Bore

Ettermarkedsleder
alexander.bore@still.no
Mob. +47 479 00 010 

Kim Johansen

Servicekoordinator – Midt-Norge / Nordland / Troms / Finnmark
kim.johansen@still.no
Mob: +47 416 94 694

Lene-Mari Lindemark

Servicekoordinator Vestlandet / Sørlandet og Østlandet
Lene-mari.lindemark@still.no
Mob. +47 977 18 986


Iselin Kufoalor

Fakturaansvarlig
iselin.kufoalor@still.no
Mob: +47 947 82 974

Willy M. Stene

Regional Service Leder for Vestlandet
willy.stene@still.no
Mob: +47 958 17 371

Raymond Michalsen

Teknisk leder
teknisk@still.no
Mob: +47 916 30 365


Benjamin Hauge

Regional Service Leder for Østlandet- og Sørlandet
benjamin.hauge@still.no
Mob: +47 484 48 244