Salgsavdeling

Roger Mosbakk

Key Account Manager / Salgskonsulent Sogn og Fjordane /  Møre / Trøndelag / Troms / Finnmark
roger.mosbakk@still.no
Mob: +47 970 16 555

Roger Mosbakk

Roar Andersen

Salgsleder Nord / Salgskonsulent Trøndelag / Nordland / Troms 
roar.andersen@still.no
Mob: +47 905 78 441
 

Roar Andersen

Geir Andersen

Salgskonsulent Akershus Sør / Oslo Sør / Østfold
geir.anders1@still.no
Mob: +47 480 28 275
 

Geir Andersen

Kurt Skibenes

Salgskonsulent Rogaland / Aust-Agder Vest / Vest-Agder
kurt.skibenes@still.no
Mob: +47 941 55 340
 

Kurt Skibenes

Mathis Vaalanes

Salgskonsulent Telemark / Vestfold / Buskerud/ Aust-Agder Øst 
mathis.vaalanes@still.no
Mob: +47 941 46 706

Mathis Vaalanes

Peter Grahn

Salgsleder Sør

peter.grahn@still.no
Mob: +47 952 16 676
 

Geirr Franang

Cato Berntsen

Salgskonsulent Hordaland
cato.berntsen@still.no
Mob: +47 916 18 448
 

Cato Berntsen

Miriam Hjemstad

Salgskonsulent Akershus Nord / Oslo Nordøst / Hedmark / Oppland
miriam.hjemstad@still.no
Mob: +47 993 99 324

Miriam Hjemstad