Salgsavdeling

Roger Mosbakk

Key Account Manager / Salgskonsulent Møre / Trøndelag/ Sogn og Fjordane/ Finnmark
roger.mosbakk@still.no
Mob: +47 970 16 555

Roger Mosbakk

Roar Andersen

Salgsleder Nord / Salgskonsulent Trøndelag / Nordland / Troms 
roar.andersen@still.no
Mob: +47 905 78 441

Roar Andersen

Torfinn Strengen

Salgskonsulent Akershus / Østfold / Hedmark / Oppland
torfinn.strengen@still.no
Mob: +47 900 28 330

Torfinn Strengen

Kurt Skibenes

Salgskonsulent Rogaland / Aust-Agder Vest / Vest-Agder
kurt.skibenes@still.no
Mob: +47 941 55 340

Kurt Skibenes

Mathis Vaalanes

Salgskonsulent Telemark / Vestfold / Buskerud/ Aust-Agder Øst / Oslo / Akershus vest
mathis.vaalanes@still.no
Mob: +47 941 46 706

Mathis Vaalanes

Peter Grahn

Salgsleder Sør

peter.grahn@still.no
Mob: +47 952 16 676

Geirr Franang

Cato Berntsen

Salgskonsulent Hordaland
cato.berntsen@still.no
Mob: +47 916 18 448

Cato Berntsen