Salgsavdeling

Roger Mosbakk

Key Account Manager / Salg Møre / Troms / Finnmark / Sogn og Fjordane
roger.mosbakk@still.no
Mob: +47 970 16 555

Roger Mosbakk

Roar Andersen

Salgsleder Nord / Salgskonsulent Trøndelag / Nordland / Troms
roar.andersen@still.no
Mob: +47 905 78 441

Roar Andersen

Leif-Ove Selland

Salgskonsulent Hordaland  / Aust-Agder / Vest-Agder
leif-ove.selland@still.no
Mob: +47 915 28 104

Leif-Ove Selland

Kurt Skibenes

Salgskonsulent Rogaland
kurt.skibenes@still.no
Mob: +47 941 55 340

Kurt Skibenes

Mathis Vaalanes

Salgskonsulent Telemark / Vestfold / Oslo / Buskerud / Oppland
mathis.vaalanes@still.no
Mob: +47 941 46 706

Mathis Vaalanes

Geirr Franang

Salgskonsulent Akershus / Østfold / Hedmark
geirr.franang@still.no
Mob: +47 480 28 275

Geirr Franang